Dziewiąty Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich – komunikat organizacyjny

Dziewiąty Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich odbędzie się w najbliższą sobotę, dn. 23 lutego 2019 r. Niezwykle nas cieszy rekordowa frekwencja na Balu, w którym udział weźmie ponad 950 osób, w tym aplikanci którzy właśnie rozpoczęli szkolenie, grupa koleżanek i kolegów z innych izb, a także grono adwokatów.

W związku z nadchodzącym wydarzeniem chcielibyśmy przekazać kilka istotnych informacji organizacyjnych.

Wejście na Bal otwarte będzie już od godz. 19:00.

Na teren Arkad Kubickiego można wejść tylko od strony Placu Zamkowego przez Bramę Zegarową (vide mapka).

Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji aplikanta (dowodu osobistego w przypadku osób towarzyszących), które będą potrzebne przy sprawdzaniu listy gości.

Recepcja przy wejściu będzie podzielona na 4 stanowiskatrzy dla aplikantów (podział alfabetyczny wg nazwisk) oraz oddzielne dla osób towarzyszących, adwokatów i aplikantów z innych Izb.

Oficjalne rozpoczęcie Balu zaplanowane jest o godz. 20:30. Między godziną 19:00 a 20:30 czas umili koncert kwartetu jazzowego.

W programie Balu przewidziany jest finał Turnieju Wiedzy Aplikanta, Koncert Talentów oraz zabawa przy muzyce DJ Finger do godziny 4:30. Oprawę zdjęciową zapewni fotograf Michał Borowski.

Po raz drugi firma ECOCAR zapewni komfortowy przejazd na Bal pod sama bramę Zamku wraz z usługą consierge. Eleganckie hybrydowe taksówki tej firmy będą otrzymywać przepustki na wjazd na Plac Zamkowy, przede wszystkim z myślą o Paniach którym znaczniej trudniej jest pokonać ten kawałek drogi na obcasach.

Przy składaniu zamówienia pod numerem telefonu 123456789 po podaniu hasła: Bal Aplikantów przejazd będzie realizowany z 10% rabatem. Prosimy o podanie hasła już u konsultanta, a nie w taksówce. W aplikacji mobilnej ECOCAR w zakładce Promocje należy podać kod rabatowy bal2019. Regularna cena w taryfie dziennej to 2,40 zł/km. Wszystkie odjazdy spod Zamku w godzinach trwania Balu realizowane będą przy pomocy zorganizowanego na miejscu stanowiska również z 10% zniżką.

Uprzejmie przypominamy, że wydzielone będzie wyodrębnione pomieszczenie dla osób palących w ogrzewanym namiocie przy jednej z arkad.

W razie konieczności na górze przy ruchomych schodach znajduje się punkt medyczny.

Zachęcamy do śledzenia aktualności związanych z Balem w wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/619539611798413/

Wszelkie pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt: BalAplikantow2019@gmail.com

Partnerem merytorycznym Balu jest Wydawnictwo CH Beck.

Z pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny IX Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich