09.01.2021 / Wiadomości

Test i szkolenie z obsługi systemu informatycznego do udziału w zdalnym Zgromadzeniu Izby – 11 stycznia br. godzina 18.00

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom członków naszej izby w sprawie możliwości wcześniejszego przetestowania systemu informatycznego służącego do udziału w zdalnym Zgromadzeniu Izby, zwołanym na 30 i 31 stycznia br., informujemy, iż taki test połączony ze szkoleniem odbędzie się 11 stycznia br. (poniedziałek) o godzina 18.00. Instrukcję do logowania, głosowania oraz udziału w dyskusji przesyłamy w załączeniu i zachęcamy do uważnej lektury. 

Już w tym miejscu zwracamy uwagę, że w trakcie tak testu jak i samego Zgromadzenia komunikator (obsługiwany przez system WZA24) będzie służył wyłącznie komunikacji pomiędzy uczestnikiem Zgromadzenia a Prezydium Zgromadzenia (a zatem wiadomości wysyłane przez Uczestnika Zgromadzenia będą widoczne wyłącznie dla niego i dla Prezydium Zgromadzenia). 

Test i szkolenie będzie okazją do przetestowania osobiście wszystkich możliwości sytemu z pozycji użytkownika, biorącego udział w zgromadzeniu.

Szkolenie i test przeprowadzi wykwalifikowany personel firmy zapewniającej oprogramowanie, który odpowie na wszystkie ewentualne pytania i wątpliwości. Skorzystajmy z tej okazji i weźmy udział w szkoleniu i teście!

W oddzielnym mailu każdy członek naszej izby uprawniony do udziału w Zgromadzeniu otrzyma niezbędne dane do logowania podczas szkolenia i testu.

adw. Aleksander Krysztofowicz – Zastępca Sekretarza ORA w Warszawie

adw. Tomasz Korczyński – Przewodniczący Komisji Informatyzacji ORA w Warszawie