09.01.2021 / Sport

Treningi Sekcji Biegowej Izby Adwokackiej w Warszawa

Sekcja Biegowa przy Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu zaprasza w sezonie zimowym na nasze cotygodniowe treningi biegowe w każdą środę w godz. 19:30-20:30 na boisku Agrykloli, ul. Myśliwiecka 9.

Zbiórka jest przy stadionowym parkingu. Prosimy o punktualne przybycie gdyż nie zawsze zajęcia będą na boisku.  Grupa będzie biegać także w terenie, w okolicach bulwarów wiślanych.

Treningi prowadzone są przez profesjonalnego trenera, który dołoży wszelkiej staranności, żeby przestrzegane były aktualnezalecenia i wymogi związane z epidemią.

Kalendarz treningów:

13, 20 i 27 stycznia br.

3, 10 (TRENING ODWOŁANY), 17 i 24 lutego br.

3, 10, 17, 24 i 31 marca br.

Treningi organizowane są wspólnie z OIRP Warszawa. Dedykowane są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Treningi mają na celu poprawienie ogólnej sprawności ruchowej, wydolności organizmu, a także rozciągnięcia ciała. Idealna baza przy uprawianiu każdego sportu!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy też do śledzenia grupy sekcji biegowej na Facebooku:

Adw. Monika Rajska

Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu