24.06.2021 / Wiadomości

Tenisowy piknik dla dzieci na Legii 11 lipca br. (niedziela) – Save the date

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu informuje, że w dn. 11 lipca br. (niedziela), w godz. 12:00-20:00, zaplanowano pierwsze wydarzenie plenerowe dla dzieci i rodziców.  Tenisowy Piknik dla Dzieci odbędzie się na kortach tenisowych Legia Warszawa przy ul. Myśliwieckiej 4A, we współpracy z Legia Tenis&Golf oraz Legia Warszawa S.A.  Pandemia pokrzyżowała nam plany związane z zabawą choinkową, która po raz pierwszy od niepamiętnych lat nie mogła się odbyć w karnawale. Dopiero stopniowe znoszenie restrykcji w czerwcu oraz możliwość szczepień izbowych skłoniły nas do zorganizowania wydarzenia plenerowego. 

Korty tenisowe Legia Warszawa to duży teren sportowy z 10 boiskami do tenisa i historycznymi trybunami.  Dla dzieci przewidziane będą treningi tenisowe z instruktorami a także liczne zabawy dla tych którzy w tenisa nie grają.  W przypadku deszczu do naszej dyspozycji będzie zadaszona trybuna stadionu tenisowego oraz kilka sal w budynku np. sala zabaw dla dzieci oraz sala na zajęcia jogi. Dla dorosłych tez przewidujemy zajęcia sportowe, a także wspólne oglądanie finału Wimbledonu, catering, truskawki i prosecco.

Jeśli ta formuła się Państwu spodoba to podejmiemy próby organizacji podobnego wydarzenia na murawie stadionu piłkarskiego juz w okresie roku szkolnego.

Wstęp wolny.

Obowiązują zapisy mailowe: komisjaintegracji.ora@gmail.com, z prośba o podanie wieku dzieci oraz informacje czy dziecko już gra w tenisa.

Prosimy o zabranie legitymacji adwokackiej lub aplikanta adwokackiego.

Więcej informacji wkrótce.

Nie możemy się już doczekać naszego pierwszego spotkania!

Z pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Kultury i Sportu

Adw. Anisa Gnacikowska, Członkini Naczelnej Rady Adwokackiej, Honorowa Członkini Komisji

Adw. Karolina Gagacka, Członek Komisji