18.05.2021 / Wiadomości

Szczepienia Izbowe: 3-6 czerwca 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że szczepienia izbowe w ramach tzw. „szczepień pracowniczych” zostaną przeprowadzone w dniach od 3 do 6 czerwca 2021 r. przez podmiot leczniczy Noble Medicine, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Bagno 2D. Szczepienia zostaną przeprowadzone przy użyciu preparatu COMIRNATY producenta Pfizer.

Rejestracja placówki leczniczej będzie w najbliższych tygodniach kontaktować się z osobami zapisanymi na szczepienia z wykorzystaniem formularza w Panelu Adwokata, celem wyznaczenia dokładnej daty i godziny wizyty (otrzymacie Państwo smsa z datą i godziną wizyty). W razie potrzeby zmiany terminu należy kontaktować się bezpośrednio z rejestracją Noble Medicine (tel.: 22 610 38 17, e-mail: rejestracja@noblemedicine.pl).

REZYGNACJE

Jeżeli od czasu zapisu udało się Państwu już zaszczepić albo mają Państwo szybszy termin wizyty poza Izbą, serdecznie prosimy o przesłanie krótkiej informacji w tym zakresie na adres mailowy: teresa.sowinska@ora-warszawa.com.pl (najpóźniej do czwartku, 20 maja 2021, do końca dnia). Dzięki temu rejestracja podmiotu leczniczego nie będzie się już z Państwem kontaktować w tej sprawie.

Wszystkie rezygnacje przekazane do tej pory na adres mailowy rzecznika prasowego również zostały odnotowane.

SZCZEPIENIA IZBOWE, A PÓŹNIEJSZE TERMINY SZCZEPIEŃ

Jeśli macie już Państwo umówiony termin szczepienia przypadający później niż data szczepień izbowych i chcecie Państwo z niego zrezygnować, aby zaszczepić się w ramach szczepień izbowych, rejestracja podmiotu leczniczego będzie mogła przy umawianiu Państwa anulować późniejszy termin.

MOŻLIWOŚĆ DOPISANIA SIĘ

Z drugiej strony, jeśli są wśród Państwa osoby, które nie zarejestrowały się przez Panel Adwokata, ale chciałyby skorzystać ze szczepień izbowych, serdecznie prosimy je o przesłanie na adres mailowy: teresa.sowinska@ora-warszawa.com.pl zgłoszenia danych osobowych swoich i ewentualnie osób najbliższych, zawierających: imię i nazwisko, numer PESEL, telefon kontaktowy i adres mailowy (najpóźniej do czwartku, 20 maja 2021 r. do końca dnia). Osoby te będą dopisywane do listy według kolejności zgłoszeń, w miarę zwalniania się miejsc na skutek rezygnacji osób wcześniej zapisanych. Nie gwarantujemy możliwości dopisania – zależy to od liczby zwalniających się miejsc na skutek rezygnacji.

INNE KWESTIE

Wszelkie dalsze uwagi i pytania można zgłaszać na adresy mailowe: teresa.sowinska@ora-warszawa.com.ploraz rzecznik.prasowy@ora-warszawa.com.pl

adw. Grzegorz Kukowka

Rzecznik Prasowy ORA w Warszawie