10.04.2019 / Wiadomości

Spotkanie podsumowujące Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury w Szczyrku

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Mikołaj Pietrzak oraz członkowie Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej gościli w dn. 8 kwietnia br. adwokatów i aplikantów, którzy wyjątkowo licznie wzięli udział w tegorocznych Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury w Szczyrku.

Warszawska palestra po raz kolejny zaprezentowała się jako wyjątkowo wysportowana i zintegrowana grupa.  W tym roku grupa warszawska liczyła ponad 50 osób!

Zdobyty puchar w klasyfikacji izbowej przekazał adw. Michał Koenig – zwycięzca w dwuboju w narciarstwie biegowym i slalomie gigant oraz apl. adw. Stanisław Kastory, który osiągnął najlepszy czas zawodów w slalomie gigancie.

Puchar Rodzinny przypadł w tym roku także członkom naszej Izby adw. Izabeli Karnkowskiej-Kossakowskiej i adw. Tomaszowi Karnkowskiemu, którzy wzięli udział w zawodach wraz z córeczkami Florentyną i Klementyną Karnkowskimi.  Razem zdobyli aż 33 punkty we wszystkich kategoriach.

Najwięcej cennych punktów dla naszej Izby wywalczyli: adw. Judyta Sawicka – nagroda fair play, adw. Ludwik Żukowski – nagroda dla najlepszego zawodnika Mistrzostw, adw. Tomasz Karnkowski, adw. Agata Ambroziewicz, adw. Agata Rewerska oraz adw. Monika Rajska.  W klasyfikacji slalomu gigant oraz w dwuboju całe podium stanowili zawodnicy z Warszawy, zwyciężył apl. adw. Stanisław Kastory, który osiągnął najlepszy czas zawodów, drugi był adw. Michał Koenig, a trzeci adw. Maciej Wisławski. W snowboardzie panów trzecią lokatę zajął adw. Fredy Furst, zaś najlepszą snowboardzistką z Izby Warszawskiej jest adw. Marcelina Daszkiewicz, która uplasowała się na czwartej pozycji

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku Białej za świetną organizację i wspaniałą atmosferę.

#Szczyrk2019