16.12.2020 / Wiadomości

Rising Stars 2020 – w tym roku kobiety na podium!

Dziekan ORA w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak w imieniu wszystkich członków Rady serdecznie gratuluje zwycięzcom dziewiątej edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra. Na podium w tym roku stanęły adwokatki – pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Krawczyk z wrocławskiej Izby, Kolejne miejsce, to już warszawska Izba-  drugie – dr Anna Hlebicka-Józefowicz z DZP, a trzecie – Karolina Gierdal z Kampanii Przeciw Homofobii. W sumie wśród 15 finalistów jest aż dziewięć kobiet. Po raz pierwszy gala odbyła się on-line.

Kolejne miejsca zajęli: Mikołaj Hewelt (Izba warszawska, 4. miejsce), Bartosz Wojciech Czerwiński (Izba warszawska, 5. Miejsce), dr Adam Ploszka (Izba warszawska, 6. miejsce), Zuzanna Jeżak (7. miejsce), dr Magdalena Porzeżyńska (8. miejsce), Jakub Turski (9. miejsce)  i Krzysztof Cyran (10. miejsce).

Kapituła konkursu przyznała też pięć nagród specjalnych. Otrzymali je Łukasz Dziamski (Warszawa), Anna Piechówka (Warszawa), Agnieszka Różewicz, Beata Siemieniako (Warszawa) i Angelika Szufel (również Warszawa).