02.04.2020 / Wiadomości

Program mentoringowy Fundacji Women in Law

Zapraszam do wzięcia udziału w Programie mentoringowym Fundacji Women in Law.

http://www.womeninlaw.pl/program-mentoringowy/

Czym jest program mentoringowy Fundacji Women in Law?

Program mentoringowy Fundacji Women in Law powstał, aby wspierać rozwój i akcelerację kariery młodych prawniczek. W ramach mentoringu, chcemy, aby mentees zyskały dostęp do opieki merytorycznej bardziej doświadczonych prawniczek i prawników, którzy z kolei również będą mogli nauczyć się od młodych adeptów prawa nowego spojrzenia na branżę prawniczą, a także inspirować się młodszym pokoleniem . Program będzie realizowany od maja 2020 r. do listopada 2020 r.


Zgłoszenia do programu będą przyjmowane od 1 do 8 kwietnia 2020 r.

 

Kto może zostać mentee?

 

W programie mogą uczestniczyć studentki prawa minimum czwartego roku studiów, absolwentki wydziałów prawa oraz aplikantki wszystkich aplikacji prawniczych do 30 roku życia. Szczegóły dostępne są w Regulaminie.

 

Kto może zostać mentorem lub mentorką?

 

Program jest otwarty dla każdej ekspertki oraz eksperta, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą chcą podzielić się z obiecującymi prawniczkami. Szczegóły dostępne są w Regulaminie. Selekcji mentorów dokonuje Fundacja na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Formularz dostępny jest poniżej.

 

O czym musisz pamiętać?

 

Uczestnictwo w programie to systematyczne spotkania pomiędzy mentee a mentorem, które mogą odbywać się osobiście lub w formie wideoczatu.