14.01.2020 / Wiadomości

Ostatnie wolne miejsca na X edycję Balu Adwokatury!

Szanowni Państwo, w imieniu Komitetu Organizacyjnego Balu serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji Balu Karnawałowego Adwokatury, który odbędzie się 1 lutego 2020 roku (sobota), o godzinie 20.00, w restauracji Forteca w Warszawie przy ul. Zakroczymskiej 12. Partnerem Balu Adwokatury jest Wydawnictwo C.H. BECK. Zostały już ostatnie wolne miejsca!

Zaproszenie na Bal kosztuje 500 zł od osoby. Tradycyjnie już cena obejmuje bogate menu przygotowane przez firmę̨ Kręgliccy Restauracje i Catering oraz open bar (prosecco, wino białe i czerwone, wódka J.A. Baczewski Vodka Monopolowa).

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez system wpłat na rachunek bankowy Santorini S.J., ul. Egipska 7, 03-977 Warszawa, nr 77 1160 2202 0000 0003 1327 6244.

Ze względów organizacyjnych, w tym roku zwracamy się do Państwa ze szczególną prośbą o wskazywanie w tytule przelewu pełnych imion i nazwisk Gości oraz Osób Im towarzyszących.

Po dokonaniu wpłaty bardzo prosimy o przesłanie informacji na nowy adres mejlowy, dedykowany tegorocznej edycji: baladwokatury2020@ora-warszawa.com.pl

W wiadomości mejlowej mogą Państwo także przekazać dane Gości, jeśli np. w tytule przelewu zabraknie na to miejsca.

Prosimy o wskazywanie preferencji w zakresie rozsadzenia przy stolikach – w miarę możliwości, podobnie, jak w latach ubiegłych, dołożymy starań, by oczekiwania te spełnić. Ogromną pomocą z Państwa strony byłoby zgłaszanie i opłacanie składów całych stolików, w tych sytuacjach, gdzie jest to oczywiście możliwe.

Podobnie, jak w latach ubiegłych dysponujemy stołami na osiem, dziesięć i dwanaście Osób. Grupowe zgłoszenia bardzo pomogą nam usprawnić proces sprzedaży biletów i logistyki, więc już teraz dziękujemy za współpracę w tym zakresie.

W odpowiedzi na wiadomość mejlową, tą samą drogą otrzymają Państwo link do elektronicznego formularza RODO. Uprzejmie prosimy, by został on przeczytany i zaakceptowany przez każdego Uczestnika Balu. W przypadku wątpliwości w zakresie udzielanych zgód, uprzejmie prosimy o wiadomość mejlową na wskazany wyżej adres.

Niezmiennie, liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decydować́ będzie kolejność́ wpłat na wskazane wyżej konto.

Podczas tegorocznego Balu odbędzie się zbiórka pieniędzy na wsparcie leczenia Pana Mecenasa Tomasza Kaszuby.

Prosimy o przybycie w strojach black tie i zabranie ze sobą̨ wizytówek.

Z poważaniem

Komitet Organizacyjny Balu

adw. Marta Tomkiewicz

adw. Jakub Jacyna

adw. Radzym Wójcik