13.01.2020 / Wiadomości

Ogromny sukces ADWOKACKIEGO SZTABU WOŚP Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Zebraliśmy ponad 70 000 zł!!!

12 stycznia 2020r. odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po raz pierwszy w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie działał Sztab, którego zasiliło ponad 50 wolontariuszy. Zebraliśmy do puszek 71 447, 21 zł (TAK! Siedemdziesiąt jeden tysięcy czterysta czterdzieści siedem złotych i dwadzieścia jeden groszy). To nie jest ostateczna suma zebrana przez Warszawską Izbę, wciąż trwają licytacje do udziału w których serdecznie zapraszamy: podwójnego biletu na kolację przygotowaną przez sześciu znakomitych adwokatów naszej Izby, partii szachów i ciacha z adw. Romanem Giertychem, biletów na Bal Adwokatury oraz dwóch książek mec. Jacka Dubois z dedykacją.

Przez całą niedzielę w siedzibie Rady Adwokaci, Aplikanci Adwokaccy oraz Wolontariusze naszego sztabu mogli odpocząć, zjeść wspólnie przygotowane przekąski oraz napić się herbaty i kawy. Wieczorem zrobiło się gwarno i tłocznie, podczas liczenia zawartości puszek panowała atmosfera pełna ekscytacji, padały kolejne rekordy.

Ogromne podziękowania chcielibyśmy złożyć przede wszystkim szefowi sztabu adw. Piotrowi Skorupskiemu, który swoim wielkim wysiłkiem dopracował każdy szczegół pionierskiego działania i przekuł go w spektakularny sukces, przy dużym wsparciu Magdaleny Bodnari z Biura Prasowego ORA oraz koleżanek i kolegów: adw. Marty Tomkiewicz, adw. Joanny Jakubowskiej-Siwko, adw. Pawła Murawskiego oraz adw. Adama Bajkowskiego oraz wszystkim innym Adwokatkom i Adwokatom.

Dziękujemy za wsparcie i obecność dziekanowi adw. Mikołajowi Pietrzakowi, jego córkom, rzecznikowi prasowemu adw. Michałowi Fertakowi i jego rodzinie, oraz wszystkim którzy przyszli by nas wesprzeć dobrym słowem i szeleszczącym banknotem. Nie możemy się doczekać przyszłego roku!