11.06.2021 / Wiadomości

Do 15 czerwca trwają konkursy na Kierownika Szkolenia Aplikantów Adwokackich i Opiekunów Lat Szkolenia

Przypominamy, iż do 15 czerwca br. trwają konkursy na Kierownika Szkolenia Aplikantów Adwokackich i Opiekunów Lat Szkolenia. Serdecznie zachęcamy do zgłoszenia kandydatur. Poniżej zamieszczamy treści ogłoszeń.

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie zaprasza Koleżanki i Kolegów – Adwokatki i Adwokatów należących do Izby Adwokackiej w Warszawie do składania ofert na stanowiska opiekuna roku pierwszego lub drugiego lub trzeciego roku aplikacji adwokackiej w Warszawie.

Okręgowa Rada Adwokacka dokona wyboru spośród nadesłanych zgłoszeń. Wszelkie szczegóły zawarto w załączonym ogłoszeniu o konkursie. Termin składania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2021 r.

Konkurs opiekunowie szkolenia apl. adw

W związku ze zbliżającym się końcem kadencji obecnej Kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich, mając na względzie potrzebę wyboru nowego Kierownika Szkolenia Aplikantów Adwokackich, ogłoszony został otwarty konkurs na to stanowisko. Wszelkie szczegóły zawarto w załączonym ogłoszeniu o konkursie.Akapit

Termin składania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2021 r.

Ogłoszenie o konkursie na Kierownika Szkolenia Aplikantów Adwokackich