Wydarzenia ORA
03.01.2018 / Wiadomości

Debata – Projekt ustawy reprywatyzacyjnej – szanse i zagrożenia

Helsińska Fundacja Praw Człowieka oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie zapraszają do udziału w debacie „Projekt ustawy reprywatyzacyjnej – szanse i zagrożenia”. Debata odbędzie się 9 stycznia 2018 r. (wtorek) w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (Al. Ujazdowskie 49) o godz. 10.00.

Celem seminarium jest zarysowanie podstawowych problemów związanych z projektem ustawy, jak również konstytucyjnych i międzynarodowych standardów wyznaczających granice, w których powinna mieścić się projektowana regulacja.

Debata składać się będzie z dwóch części: panelu eksperckiego oraz dyskusji, do której zapraszamy przedstawicieli administracji rządowej, samorządowej, przedstawicieli organizacji pozarządowych, ruchów miejskich oraz mediów.

W panelu eksperckim udział wezmą:

Maciej Górski, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie,
Ireneusz Kamiński, Helsińska Fundacja Praw Człowieka,
Ewa Łętowska, Polska Akademia Nauk.
Debatę moderować będzie red. Ewa Ivanova, „Gazeta Wyborcza”.

Debata odbędzie się 9 stycznia 2018 r. (wtorek) w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (Al. Ujazdowskie 49) o godz. 10.00. Prosimy o potwierdzenie udziału w debacie do 5 stycznia 2018 r. za pośrednictwem formularza: https://goo.gl/forms/alD9TGRK8gUsOG1N2