15.02.2022 / Wiadomości

Aktualizacja: Terminale płatnicze – komunikat i oferty

EDIT 15.02.2022 r.:

Fundacja Polska Bezgotówkowa poinformowała wszystkich operatorów terminali płatniczych o zmianie regulaminu dotyczącego dofinansowania urządzeń.

Najistotniejszymi zmianami będzie skrócenie dofinansowania z 12 do 5 miesięcy, oraz obniżenie kwoty bezprowizyjnej ze 100 000zł do 42 000zł. Miesiąc luty 2022 r. jest ostatnim miesiącem, w którym możemy ubiegać się o dofinansowanie na starych warunkach.

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, 

Komisja ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu pragnie poinformować, iż rozpoczęła zbieranie ofert na zakup terminali płatniczych. Dotychczas nadesłano trzy oferty: 

  • oferta Elavon (negocjowana przez członka Komisji adw. Mariolę Łakomską) – oferta dla posiadających już terminal płatniczy oraz dla nowych klientów (tytuł pliku: PWOB) – w przypadku kontaktu prosimy o podanie informacji, iż jest to oferta dla ORA Warszawa;
  • oferta Centrum Kas – uwaga – oferta z cenami znajduje się w Panelu Adwokata (zakładka zasoby i media –> pliki do pobrania–> Komisje katalog na potrzeby Komisji —> Komisja ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu).
  • oferta Mrcomputer

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się!

oferta Centrum Kas

oferta Elavon

oferta Mrcomputer

adw. Joanna Tkaczyk – Lipnicka  Przewodnicząca Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu