Szkolenie online: Zgłaszanie wierzytelności wynikających z kredytów frankowych w postępowaniu upadłościowym Getin Noble Bank S.A. – 9.08.2023 r.

Sekcja Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na wykład pt. Zgłaszanie wierzytelności wynikających z kredytów frankowych w postępowaniu upadłościowym Getin Noble Bank S.A.

Prelegent: adw. Bartosz Groele

Szkolenie odbędzie się 9 sierpnia 2023 r. (środa) w godz. 14.00 – 16.00 na platformie ZOOM

Link do rejestracji na szkolenie: https://ora-warszawa-pl.zoom.us/webinar/register/WN_kmB_KNoEStefDK3KsjyNBw

Zapraszamy do zapisów!

Uczestnicy otrzymają 2 punkty szkoleniowe za udział w spotkaniu.

Krótki opis szkolenia:

Szkolenie ma na celu przybliżenie pełnomocnikom procesowym wierzycieli problematyki związanej ze zgłaszaniem wierzytelności w postępowaniu upadłościowym Getin Nobile Banku S.A. W pierwszej kolejności prezentacja skupi się na terminie zgłaszania wierzytelności oraz konsekwencjami związanymi z jego uchybieniem. Następnie przedstawiona zostanie sytuacja wierzycieli w zależności od tego, czy wierzyciel wytoczył, czy też nie, powództwo przeciwko bankowi o zapłatę lub ustalenie nieistnienia zobowiązania, przed ogłoszeniem upadłości banku. Istotnym wątkiem poruszonym podczas szkolenia będzie także techniczna kwestia zgłaszania wierzytelności za pośrednictwem systemu teleinformatycznego Krajowego Rejestru Zadłużonych.