Szkolenie online: Ubezpieczenia ryzyk prawnych w transakcjach Real Estate – zasady i koszty rozwiązań funkcjonujących na rynku – 11.05.2023 r.

Sekcja Prawa Nieruchomości przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na kolejny wykład z cyklu Nieruchomościowe Czwartki pt. Ubezpieczenia ryzyk prawnych w transakcjach Real Estate – zasady i koszty rozwiązań funkcjonujących na rynku.

Prelegent : Marek Koziarek

Szkolenie odbędzie się 11 maja 2023 r. (czwartek) w godz. 15.00 – 17.00 na platformie ZOOM

Link do rejestracji na szkolenie: https://ora-warszawa-pl.zoom.us/webinar/register/WN_gApAwjtqTp6A7KqEicXk6Q

Zapraszamy do zapisów!

Uczestnicy otrzymają 2 punkty szkoleniowe za udział w spotkaniu.

Prelegent:

Marek Koziarek

Praktyk sektora nieruchomości z ponad 30-letnim doświadczeniem.
Przez 27 lat pracował na stanowiskach kierowniczych w instytucjach finansowych kredytując projekty nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych jako dyrektor w bankach HypoVereinsbank Bank Hipoteczny, Bank BPH, Bank Pekao SA. Uczestniczył w strukturyzowaniu i negocjacjach finansowania wielu projektów budowlanych i inwestycyjnych, które stały się ikonami rynku nieruchomości w Polsce.
Od ponad czterech lat współpracuje z Secure Legal Title/XL Insurance Company SE dzieląc się swoim doświadczeniem przy transakcjach zakupu nieruchomości, w których AXA XL, towarzystwo ubezpieczeniowe z grupy AXA, zapewnia ochronę przed stratami z tytułu ryzyk i wad prawnych nieruchomości, spółek oraz pozwoleń budowlanych lub ubezpiecza oświadczenia i zapewnienia sprzedającego nieruchomość lub spółkę. Dla grupy AXA XL Marek zajmuje się również rozwojem biznesu w Polsce.

Krótki opis szkolenia:

Spotkanie ma na celu przybliżyć zasady i warunki ubezpieczeń transakcyjnych i procesu inwestycyjnego, szczególnie od ochrony przed stratami z tytułu ryzyk i wad prawnych nieruchomości, spółek oraz pozwoleń budowlanych, a także oświadczeń i zapewnień sprzedającego nieruchomość lub spółkę.