Szkolenie online: Nieruchomościowe czwartki – Przepisy prawne i klauzule FIDIC stosowane w dochodzeniu roszczeń w procesie budowlanym – 22.06.2023 r.

Sekcja Prawa Nieruchomości przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na kolejny wykład z cyklu Nieruchomościowe czwartki pt. Przepisy prawne i klauzule FIDIC stosowane w dochodzeniu roszczeń w procesie budowlanym.

Prelegent: r. pr. Artur Jastrzębski

Szkolenie odbędzie się 22 czerwca 2023 r. (czwartek) w godz. 15.00 – 17.00 na platformie ZOOM

Link do rejestracji na szkolenie: https://ora-warszawa-pl.zoom.us/webinar/register/WN_QYyx79feSlWfqrn-2F4Dsg

Zapraszamy do zapisów!

Uczestnicy otrzymają 2 punkty szkoleniowe za udział w spotkaniu.

Prelegent:

Artur Jastrzębski, radca prawny, posiada kilkanaście lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze prawnej inwestycji budowlanych, którą zdobywał jako dyrektor działów prawnych kluczowych inwestorów publicznych i największych generalnych wykonawców działających na rynku. Doradzał przy realizacji wszelkiego rodzaju obiektów infrastruktury: dróg, kolei, elektrowni, stadionów i innych obiektów użyteczności publicznej. Oprócz wiedzy prawniczej wyróżnia go znajomość branży – jej uwarunkowań, wyzwań i głównych problemów. Dzięki bogatemu portfolio i współpracy zarówno z zamawiającymi, jak i wykonawcami, posiada doskonałe rozumienie procesu budowlanego i z sukcesem znajduje rozwiązania optymalne dla wszystkich jego uczestników.

Krótki opis szkolenia:

Spotkanie ma na celu przybliżenie poniższych zagadnień:
1. Najczęstsze pola konfliktów między inwestorem a wykonawcą,
2. Uprawnienie i roszczenia w toku procesu budowlanego – podstawy dochodzenia,
3. Dokumentowanie i zabezpieczenie dowodów,
4. Metody rozwiązywania konfliktów między zamawiającym a wykonawcą.