Szkolenie online: Nowe rozwiązania prawne w sprawach nieletnich – 6.10.2022r. godz.18.00-21.00

Sekcja Praw Dziecka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na wykład pt. Nowe rozwiązania  prawne w sprawach nieletnich

Prelegentki : adw. dr Katarzyna Wiśniewska, psycholog Elżbieta Szadura-Urbańska

Prelegent: adw. Marcin Wolny

Szkolenie odbędzie się 6 października 2022 r. (czwartek) w godz. 18.00 – 21.00 na platformie ZOOM

Link do rejestracji na szkolenie: https://ora-warszawa-pl.zoom.us/webinar/register/WN_7g4LaXqoSVu7cbOJcEqN7A

Zapraszamy do zapisów!

Uczestnicy otrzymają 3 punkty szkoleniowe za udział w spotkaniu.

Po blisko 40 latach funkcjonowania poprzedniego aktu prawnego, ustawodawca zdecydował się przyjąć nową ustawę regulującą postępowanie dotyczące odpowiedzialności nieletnich.

Celem szkolenia jest przybliżenie nowych regulacji prawnych w tym zakresie, w szczególności podstawowych założeń Ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich, zmian w katalogu środków wychowawczych i poprawczych, alternatywnych sposobów zakończenia postępowania w sprawach nieletnich.

Serdecznie zapraszamy!

Prezydium Sekcji Praw Dziecka