01.10.2022 / Wiadomości

Mentoring dla nowych aplikantów/ek adwokackich

Serdecznie gratulując zdanego egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, Izba Adwokacka w Warszawie zaprasza osoby, które rozpoczną aplikację adwokacką w Warszawie od stycznia 2022 do udziału w programie mentoringowym, który będzie prowadzony od października do grudnia 2022 r.

Program ten będzie doskonałą okazją na poznanie realiów pracy kancelarii adwokackiej, a być może także znalezienie przyszłego patrona lub patronki. Mentorami programu będą adwokatki i adwokaci warszawskiej Izby.

Z uwagi na szybki termin rozpoczęcia programu, prosimy o przesyłanie zgłoszeń jak najszybciej. Liczba miejsc w programie jest ograniczona, zaś termin przesłania zgłoszenia będzie jednym z istotnych kryteriów.

Zgłoszenia, zawierające wypełniony formularz zgłoszeniowy, należy przesyłać na adresy mailowe: k.gajowniczek-pruszynska@ora-warszawa.com.pl oraz ewa.bojanowska@ora-warszawa.com.pl wpisując w temacie wiadomości: „Mentoring – zgłoszenie”

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA