Świąteczne spotkanie najlepszych biegaczy z naszej Izby z Wicedziekan ORA w Warszawie

20 grudnia br. odbyło się bardzo miłe świąteczne spotkanie najlepszych biegaczy z naszej Izby z Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej  w Warszawie, adw. Katarzyną Gajowniczek-Pruszyńską. Nasi koledzy licznie wzięli udział w tegorocznej edycji 32. Biegu Niepodległości, po 2 letniej przerwie.

Najszybszą zawodniczką spośród Pań okazała się aplikantka adwokacka Zofia Szweda-Lewandowska z czasem 42 min. 51 sek. Druga była adwokatka Agnieszka Zwierzyńska z wynikiem 45 min. 27 sek. Trzecie miejsce przypadło adwokat Annie Nowickiej – czas 46 min.34 sek.

W kategorii mężczyzn zwyciężył adwokat Rafał Małolepszy z fenomenalnym wynikiem 35 min. 33 sek. Drugie miejsce zajął adwokat Marcin Stupak z czasem 37 min. 33 sek. Trzecie miejsce zajął adwokat Rafał Michalik – czas 40 min. 05 sek.

Zawodnicy otrzymali imienne puchary ufundowane przez Izbę oraz książki z Wydawnictwa C.H. BECK.

Za pomoc przy sprawach organizacyjnych dziękujemy adw. Annie Nowickiej niezastąpionej koordynatorce Sekcji Biegowej.  Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku nowa formuła organizacji Biegu pozwoli nam na zapisy drużynowe, a także powrót do Strefy Mecenasa we współpracy z samorządem radcowskim.

W imieniu naszej Sekcji Biegowej przypominamy, że wspólne treningi biegowe organizowane wraz z OIRP Warszawa odbywają się w każdą środę w godz. 19.00-20.10 na stadionie lekkoatletycznym Agrykoli (ul. Myśliwiecka 9).  Najbliższy trening zaplanowany jest w dn. 28 grudnia br. Treningi dedykowane są osobom początkującym jak i zaawansowanym.  Mają na celu poprawienie ogólnej sprawności ruchowej i wydolności organizmu. Idealna baza przy uprawianiu każdego sportu a w zimie to doskonałe ćwiczenia przed sezonem narciarskim.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom biegu i życzymy sukcesów w Nowym Roku!

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej