25.05.2022 / Sport

Sukcesy Izbowe na Turnieju Tenisowym o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

W dniach 14-15 maja br., na kortach Warszawianki odbył się XXII Turniej Tenisowy o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie. Tradycyjnie w imprezie wzięli udział przedstawiciele wszystkich zawodów prawniczych, w tym zawsze mocna reprezentacja naszej Izby. 

Oprócz rywalizacji na korcie, która w tym roku była na wyjątkowym poziomie turniej był świetną okazją do integracji i spędzenia czasu w miłej atmosferze. W piękną słoneczną pogodę dopisali także goście i kibice.  Swoją obecnością w trakcie zawodów zaszczyciła r.pr. Monika Całkiewicz, Dziekan OIRP w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy naszym kolegom izbowym którzy spisali się na medal, a niektórzy nawet na dwa medale! Dwa puchary dla „zielonych” wywalczyła adw. Katarzyna Kaleta. Odniosła bezapelacyjne zwycięstwo w singlu Open Pań oraz w mikście wraz z adw. Sławomirem Leśniewskim. Adwokaci w tych kategoriach byli nie do pokonania. Drugie miejsce wśród Pań zajęła adw. Katarzyna Gajda, zdobywając srebrny medal także w mikście w parze z adw. Dominikiem Latosem.

Wyniki we wszystkich kategoriach i relacja z turnieju na stronie organizatorów:

https://www.oirpwarszawa.pl/xxii-turniej-o-puchar-dziekana-oirp-w-warszawie/

Podziękowania kierujemy także r. pr. Tomaszowi Nawrotowi, który był głównym organizatorem turnieju, jak zawsze zadbał o wyjątkową atmosferę, pamiętając też o zaproszeniu tenisistów z naszej Izby.

Sezon tenisowy mamy w pełni, także chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa wraz z dziećmi w niedzielę, dn. 12 czerwca br. na wyjątkowe korty tenisowe Legia Tenis & Golf, gdzie wychowała się Iga Światek – obecna rakieta numer jeden na świecie. Po zeszłorocznym sukcesie planujemy kolejny Piknik Tenisowy wraz z zabawami i atrakcjami, nie tylko dla grających w tenisa.

Z tenisowymi pozdrowieniami,

adw. Monika Rajska
Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu