Spotkanie z mec. Andrzejem Siemińskim – zaprasza Komisja Historii i Tradycji Adwokatury Warszawskiej

Komisja Historii i Tradycji Adwokatury Warszawskiej mam zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z Mecenasem Andrzejem Siemińskim, które odbędzie się w dniu 7 listopada 2023 roku o godz. 18.00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej, w sali im. Henryka Krajewskiego.

Adw. Andrzej Siemiński, warszawianin, który przez kilka dziesięcioleci wykonywał zawód w Płocku, a równocześnie poświęcał czas i siły pracy samorządowej we władzach izbowych oraz ogólnopolskich i do dziś służy adwokaturze doświadczeniem jako koordynator referatu skarg przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, opowie o swoich przygodach ze sprawiedliwością, a także ze sportem.

Rozmowę poprowadzi adwokat Ewa Stawicka.

Osobisty udział w planowanym na 7 listopada 2023 r. spotkaniu z adw. Andrzejem Siemińskim zapowiedzieli m. in. przedstawiciele samorządu adwokackiego izby płockiej: Pani Dziekan – mec. Joanna Kaczorowska oraz Pan Wicedziekan – mec. Wojciech Skorupski.

Serdecznie zachęcamy członków naszej izby do udziału w spotkaniu.