04.10.2021 / Sport

Zapraszamy do drużyny siatkarskiej Izby Adwokackiej w Warszawie

Sekcja Siatkarska Izby Adwokackiej w Warszawie działająca przy Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu serdecznie zaprasza koleżanki i kolegów do izbowej drużyny siatkarskiej.

W związku z ogłoszonym naborem poszukujemy osób:

– posiadających status adwokata lub aplikanta adwokackiego,

– posiadających zawodnicze doświadczenie siatkarskie,

– zdrowych, regularnie grających w siatkówkę,

– dyspozycyjnych, co najmniej 1 lub 2 razy w tygodniu, w różne dni, w godzinach wieczornych.

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek, w godz. 20-22 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła 2 przy ul. Deotymy 25/33 na Woli.

Najbliższy trening obędzie się dnia 4 października 2021 r.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres email: piotr.warchol@adwokatura.pl – drużyna męska, m.bienkowska@kancelariabienkowski.pl – drużyna żeńska.

Obie drużyny planują udział w Adwokackich Mistrzostwach TOGAVOLLEY 2021 które zaplanowane są w listopadzie na Hali Kolna w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy!!!

adw. Monika Bieńkowska, Członek Komisji, kapitan Żeńskiej Drużyny Siatkarskiej