13.07.2021 / Sport

Zapisy na XXX Bieg Powstania Warszawskiego

Naczelna Rada Adwokacka serdecznie zachęca do wzięcia udziału w Biegu Powstania Warszawskiego. Bieg odbędzie się w sobotę 7 sierpnia br., zapisy już trwają.

Zmienione są zasady zapisów na Bieg.

Tegoroczne zapisy odbywają się bezpośrednio poprzez stronę organizatora: https://zapisy.aktywnawarszawa.waw.pl/

gdzie od razu należy dokonać opłaty za pomocą systemu automatycznych płatności online. Przekierowanie do płatności nastąpi bezpośrednio po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie zapisy.aktywnawarszawa.waw.pl.

Adwokaci, którzy chcą biec jako grupa Adwokatury, proszeni są o:

– wybranie przy zapisie klubu „ADWOKATURA POLSKA” oraz

– wysłanie wiadomości na adres komisja.integracji@nra.pl z informacją, że chcą biec w grupie Adwokatury i dokonali zapisu na bieg.

Szczegóły dotyczące grupy „Adwokatura Polska” podamy wkrótce.

Więcej informacji dotyczących Biegu znajduje się na stronie:

https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/imprezy-sportowe/bieg-powstania-warszawskiego

 

W tym roku do pokonania będzie tylko trasa 10-km, która przebiegać będzie ulicami Bonifraterską do ul. Miodowej, Krakowskim Przedmieściem i Karową. Dalej biegacze skręcą w ul. Dobrą, Lipową do Browarnej, Topiel i Kruczkowskiego. Po skręcie w ulicę Ludną do ul. Czerniakowskiej, a następnie ul. Wilanowską do Wioślarskiej, Wybrzeżem Kościuszkowskim (w tym tunelem) do ul. Krajewskiego, Zakroczymskiej i mety na ulicy Konwiktorskiej. Limit na pokonanie tego dystansu wynosi 1,5 godziny. Nie będzie trasy na 5 km.