18.09.2019 / Sport

Zapisy na Bieg Niepodległości

Ruszają zapisy na XXI Bieg Niepodległości

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu informuje, że w dniu 21 września 2019 r. ruszają zapisy na tegoroczną edycję Biegu Niepodległości. Bieg ten kończy Warszawską Triadę Biegową, na którą składają się również Bieg Konstytucji 3 Maja oraz Bieg Powstania Warszawskiego.  Tak jak w ubiegłych latach, wspólnie z OIRP Warszawa, zostanie zorganizowana „Strefa Mecenasa”, w której zawodnicy i ich rodziny będą mogli spotkać się przed jak i po biegu oraz się posilić. Szczegółowe informacje dot. Strefy Mecenasa już wkrótce. 

Zapisy na Bieg rozpoczną się w dniu 21 września 2019 r. o godz. 00.01. Rejestracji można dokonać drogą internetową na stronie: https://zapisy.aktywnawarszawa.waw.pl 

Aby dokonać rejestracji należy uprzednio założyć konto na stronie aktywnawarszawa.pl. 

Prosimy wszystkich członków Izby o wskazywanie przynależności do drużyny : Izba Adwokacka w Warszawie (przy wypełnianiu rubryki z danymi osobowymi uczestnika istnieje możliwość wskazania drużyny). 

Każdy adwokat i aplikant adwokacki bierze udział w biegu na swój koszt. Koszt udziału w imprezie wynosi  50 zł (pod warunkiem dokonania zapisu do dnia 25 września ), 60 zł (przy dokonaniu zapisu po dniu 25 września). 

Zachęcamy do udziału w tym rodzinnym i sportowym wydarzeniu. Prócz Biegu głównego organizatorzy przewidzieli bieg dla dzieci „Mila dla Niepodległej” na dystansie 1918 m. Mile widziani są również amatorzy nordic walking. Trasa nordic walking wynosi ok. 6,5 km. 

Zgłoszenia na bieg/start w nordic walking można dokonać także bezpośrednio u organizatora – w Biurze Zawodów mieszczącym się w Centrum Handlowym „Arkadia” przy Al. Jana Pawła II 82 w Warszawie.  Zapisy bezpośrednie ruszają jednak dopiero 21 października 2019 r., dlatego sugerujemy zapisy poprzez stronę internetową. 

Trzy najszybsze zawodniczki oraz trzej najszybsi zawodnicy z naszej Izby zostaną nagrodzeni pucharem oraz nagrodą książkową podczas spotkania u Dziekana naszej Izby. 

Wszelkie informacje dot. biegu, trasy, sposobu dokonywania zapisów, odbioru pakietów startowych znajdują się na stronie internetowej Organizatora: https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/imprezy-sportowe/bieg-niepodleglosci

Osoby chcące doszlifować formę przed startem w biegu zapraszamy również na nasze izbowe treningi. Treningi z profesjonalnym trenerem odbywają się w każdą środę o godz. 19.30. na stadionie Agrykoli przy ul. Myśliwieckiej w Warszawie. 

Do zobaczenia na Biegu Niepodległości! 

W razie pytań, proszę o kontakt mailowy z apl. adw. Anną Nowicką: ac.nowicka@gmail.com