13.08.2018 / Sport

XIII edycja Adwokackich Mistrzostw Polski w Żeglarstwie

W imieniu Komandor regat adw. Anisy Gnacikowskiej zapraszamy na XIII edycję Adwokackich Mistrzostw Polski w Żeglarstwie, które odbędą się w dniach 23-26 sierpnia na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Termin zgłoszeń został przedłużony do 15 sierpnia br. 

Organizatorem regat jest Komisja Integracji Środowiskowej Kultury Sportu i Turystyki NRA pod przewodnictwem adw. Stanisława Estreicha oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie wraz z Dziekanem adw. Mikołajem Pietrzakiem.

W tym roku Mistrzostwa przeprowadzone zostaną na „Adwokackim Szlaku”: Węgorzewo, Kietlice, Ognisty Ptak. W programie są sportowe emocje na wodzie na jachtach Twister 800, wyścigi krótko i długodystansowe, konkurencje na Najbardziej Wszechstronną Załogę. Na uczestników czekają też dodatkowe atrakcje: koncert szantowy w Tawernie Keja w Węgorzewie, dyskoteka w zabytkowej Stanicy Wodnej Kietlice nad Mamrami oraz uroczyste wręczenie pucharów i ognisko na plaży w Hotelu Ognisty Ptak.

AMP w Żeglarstwie to wyjątkowa impreza, która już od 13 lat integruje adwokatów z całej Polski wokół żeglarstwa. Jej inicjatorem i Komandorem jest adw. Anisa Gnacikowska, która zawsze dbała integracyjny charakter regat oraz o wysoki poziom sportowy regat.

Koszt uczestnictwa to 700 zł za osobę.

Do startu w Adwokackich Mistrzostwach Polski zostanie dopuszczona załoga, której sternik: posiada minimum stopień żeglarza jachtowego i jest adwokatem lub aplikantem adwokackim.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

http://www.sailingevent.pl/amp/

Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/232263320750071/