16.08.2018 / Sport

Ognisko nad Wisłą – wakacyjny chillout, 25 sierpnia br.

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie wraz z Komisją Integracji, Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na wakacyjny chillout w postaci Ogniska nad Wisłą, 25 sierpnia (sobota) na plaży „Poniatówka” (po praskiej stronie).

NAJPIERW OD GODZ. 17:00 – planszówki, siatkówka plażowa, badminton, leżakowanie na kocach – piknik w doborowym towarzystwie, czyli wszystko to, co kojarzy się z idealnym popołudniem na plaży nad Wisłą.

Zapraszamy wszystkich od 17:00 do naszej strefy chilloutu na Poniatówce – dokładną lokalizację udostępnimy w dniu wydarzenia.

POTEM O ZACHODZIE SŁOŃCA rozpalimy ognisko i podgrzejemy atmosferę!

Zachęcamy do wzięcia ze sobą znajomych, kocy, ulubionego trunku, planszówek, książki czy rakietki do badmintona.

Dla każdego gościa znajdziemy coś smacznego do zjedzenia i do popicia 🙂

Wszystkie szczegóły i aktualizacje w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/395182520991526/
Do zobaczenia!
PS. Prosimy o trzymanie kciuków za ładną pogodę, a w razie pytań prosimy pisać do Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie 🙂