20.09.2021 / Sport

VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników w Szachach

Krajowa Izba Radców Prawnych wraz z Organizatorami VII Ogólnopolskich Mistrzostw Lekarzy i Prawników w Szachach serdecznie zapraszają wszystkich prawników wraz z rodzinami do uczestnictwa w cyklicznej imprezie sportowo-integracyjnej, która tradycyjnie odbędzie się w Kazimierzu Dolnym w Domu Architekta SARP ul. Rynek 2 w dn. 1-3 października 2021r. Patronat nad mistrzostwami objęli: Krajowa Rada Radców Prawnych, Naczelna Izba Lekarska oraz Burmistrz Miasta Kazimierz Dolny.

Uczestnicy zakwaterowani zostaną w Domu Architekta SARP.

Opłata startowa wysokości: osoby dorosłe – 90 zł do każdego z rozgrywanych turniejów, dzieci lekarzy i prawników – 30 złotych, osoby towarzyszące – 50 zł.

Preferowany jest System „Szwajcarski” kontrolowany. Kojarzenie par komputerowe. W turnieju P’15 – 9 rund tempem 15 minut na zawodnika. Turniej P’5 -11 rund tempem 5 min. na zawodnika. O zajętym miejscu decyduje ilość zdobytych punktów oraz punktacja pomocnicza podana na odprawie technicznej. Szczegółowy system rozgrywek zależeć będzie od ilości zawodników.

Klasyfikacje:

a/ klasyfikacja OPEN – puchar, dyplomy, min 6 nagród rzeczowych

b/ klasyfikacja najlepszy lekarz – puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe

c/ klasyfikacja najlepszy prawnik – puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe

d/ Klasyfikacje dodatkowe: – najlepsza kobieta, najlepszy zawodnik LIL w Lublinie, najlepszy zawodnik OIRP w Warszawie, młody mistrz (dla dzieci lekarzy i prawników), gość zaproszony, najlepszy notariusz, najlepszy adwokat, najlepszy sędzia, najlepszy prokurator, najlepszy radca prawny, najlepszy komornik, najlepszy lekarz stomatolog. – puchar, medale pamiątkowe, dyplomy i nagrody rzeczowe

Karty zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie KIRP: