27.12.2018 / Sport

V Ogólnopolskie Mistrzostwach Lekarzy i Prawników w Szachach

W imieniu Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz samorządu lekarskiego zapraszamy wszystkich kolegów i koleżanki wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi do udziału w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Lekarzy i Prawników w Szachach, które odbędą się w dniach 11-13 stycznia 2019 r. w Kazimierzu Dolnym.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie OIRP Warszawa:

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników w Szachach

Celem zawodów jest wyłonienie Indywidualnego Mistrza Polski Lekarzy i Mistrza Polski Prawników w Szachach, Najlepszej izby lekarskiej i izby (rady) prawniczej w szachach, integracja środowisk szachowych lekarzy i prawników oraz wspólny wypoczynek w pięknym Kazimierzu. Dom Architekta w Kazimierzu oferuje specjalne ceny w ten weekend.

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej ORA Warszawa

r.pr. Tomasz Nawrot, Przewodniczący Komisji ds. Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej

OIRP Warszawa