28.11.2018 / Sport

Rozgrywki tenisowe – „Legal Challenge”

Serdecznie zapraszamy do udziału w rozgrywkach tenisowych Legal Challenge organizowanych przez klub tenisowy Pro-Play ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 15/17 pod patronatem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Prawo do gry w zawodach mają adwokaci, radcowie prawni, aplikanci, sędziowie, referendarze sądowi, asystenci sędziego, prokuratorzy, asesorzy prokuratury, notariusze, asesorzy notarialni, komornicy, asesorzy komorniczy oraz doradcy podatkowi.  Ponadto, za zgodą Organizatora, do rozgrywek Ligi mogą być dopuszczani prawnicy którzy ukończyli wyższe studia prawnicze i uzyskali tytuł magistra nauk prawnych. Wpisowe w sezonie zimowym wynosi 100 PLN i jest płatne przed rozegraniem pierwszego meczu.

Rozgrywki trwają od dnia 7 grudnia 2018r. do dnia 8 kwietnia 2019r.  Rozgrywki odbywać się będą w ramach jednej listy rankingowej dla mężczyzn z podziałem na dwie kategorie. Pierwsza kategoria (OPEN) obejmować będzie wszystkich zgłoszonych zawodników, druga kategoria graczy (+45 lat) – urodzonych w roku 1973 i starszych oraz osobnej listy dla Kobiet.  Organizator może podjąć decyzję o połączeniu obu list.

Do rozgrywek zgłaszać się można na podstawie wypełnionego formularza (https://korty.org/challenge/legal – MĘŻCZYŹNI i https://korty.org/challenge/legal2 –KOBIETY), telefonicznie 796 573 662 lub osobiście w biurze kortów Pro-Play.  Zgłoszenie do rozgrywek równoznaczne jest z akceptacją regulaminu opublikowanego na tych stronach.

Pierwsza lista rankingowa zawodników zostanie ustalona w drodze losowania. Losowanie odbędzie się 6 grudnia 2018r. o godz. 19:00 w recepcji klubu Pro-Play.  Wśród uczestników, którzy dokonają zapisu w terminie do 6 grudnia  zostaną rozlosowane nagrody.  Warunkiem otrzymania nagrody jest opłacenie wpisowego.

Koordynatorem rozgrywek jest Marek Lipiński, tel.:+48796573662, e-mail: biuro.proplay@gmail.com.

Patroni rozgrywek ustanowili 5 osobowy Komitet Organizacyjny w którego skład wchodzą adw. Monika Rajska, adw. Marta Sołtys-Matera, r.pr. Joanna Neumann de Spallart.r.pr. Tomasz Nawrot oraz przedstawiciel Organizatora.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie w każdym momencie. Każdorazowo zawodnicy zostaną poinformowani o zmianach. Aktualny regulamin będzie dostępny pod adresem korty.org/challenge/legal/regulamin oraz w biurze kortów Pro-Play. 

Główne nagrody ufundowane zostaną przez partnerów Legal Challenge we wszystkich 3 kategoriach: I miejsce rakieta tenisowa, II miejsce thermobag tenisowy, III miejsce plecak tenisowy

Dodatkowymi nagrodami mogą być bony do sklepu Strefa Tenisa.

Dla najaktywniejszych co miesiąc godzina kortów gratis, naciągi i owijki, najaktywniejsi uczestnicy w całym cyklu otrzymają nagrody od partnerów np. buty sportowe lub sparing z trenerem.

Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymują:

– rabat w wysokości 10% na zakupy w sklepie STREFA TENISA (według regulaminu sklepu http://strefatenisa.com.pl/wspolpraca.html )

– jedno opakowanie piłek Head 3 szt. na pierwszy mecz

W dniach 7-9 grudnia br., możliwe będzie jednorazowe wyzwanie zawodnika znajdującego się o 8 miejsc wyżej. Po tym terminie obowiązuje system wyzywania zgodnie z Regulaminem.

Zawodnik, który po losowaniu (po 6 grudnia br.) zapisze się do rozgrywek ma prawo do jednorazowego wyzwania dowolnego gracza zajmującego maksymalnie 25 miejsce.

Mecze rozgrywane są na kortach Pro-Play, Mera, KT Legia oraz WTS Orzeł.  Organizator dołoży starań, aby w tych klubach obowiązywały zniżki dla uczestników Challenge.

Mecze rozgrywane do dwóch wygranych setów wg przepisów PZT, przy wyniku 6/6 w gemach rozgrywany jest tie-break do 7 punktów. Przy wyniku 1:1 w setach, trzeci, decydujący set rozgrywany jest w formie super tie-break’a do 10 wygranych punktów.

Na każdy mecz wymagana jest rezerwacja kortu na czas 2 godzin. Opłata za kort pobierana jest za 2 godziny, również w przypadku zakończenia meczu przed upływem tego czasu.

Zawodnicy dzielą się opłatą za wynajęcie kortu po połowie.

Po zakończeniu rozgrywek dodatkowo zostanie rozegrany turniej MASTERS, do którego kwalifikować się będzie ośmiu najlepszych graczy z kategorii OPEN, KOBIET oraz +45. W przypadku gdy w danej kategorii Mastersa kwalifikowanych będzie mniej niż 10 zawodników, w Mastersie weźmie udział najlepsza 4. Warunkiem zakwalifikowania się do turnieju MASTERS jest rozegranie przynajmniej pięciu meczów w trakcie trwania rozgrywek. Turniej MASTERS zostanie rozegrany w dniach 13-15 kwietnia 2019 r. lub w innym terminie ustalonym przez Organizatora z Komitetem Organizacyjnym.

Serdecznie zapraszamy,

Adw. Monika Rajska

Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu

ORA Warszawa

 

R.pr. Tomasz Nawrot

Przewodniczący Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej

OIRP Warszawa