16.05.2018 / Sport

Rejs Adwokacki po Jezioraku

Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie wraz z Komisją Integracji Środowiskowej Kultury Sportu Turystyki i Wypoczynku NRA pod przewodnictwem adw. Stanisława Estreicha, zaprasza do uczestnictwa w XXVIII Ogólnopolskim Rejsie Adwokackim im. adw. Marii Budzanowskiej po Jezioraku w dn. 14-17 czerwca 2018r. Rejs odbędzie się pod patronatem – Prezesa NRA adw. Jacka Treli.

Tradycyjnie po pierwszym dniu rejsu w ośrodku w Jażdżówkach odbędą się także zawody sportowe w piłce siatkowej, piłce nożnej, tenisie ziemnym oraz zawody wędkarskie.

Andrzej Szydzik, Dyrektor Sportowy, odpowiedzialny za organizacje i przeprowadzenie regat

Koszt uczestnictwa wynosi 450 (adwokaci) oraz 350 zł (aplikanci adwokaccy). Zgłoszenia wraz w wpłatami przyjmowane są do dn. 31 maja 2018 r. na adres ora.olsztyn@adwokatura.pl

W ramach dokonanej wpłaty organizatorzy zapewniają całodzienne wyżywienie, Bal Komandorski, ubezpieczenie NW, ochronę uczestników regat, puchary i nagrody za udział w regatach, rozgrywkach sportowych, opłaty za cumowanie, korzystanie z urządzeń portowych oraz pamiątki z rejsu.

Załogi dokonują rezerwacji jachtów we własnym zakresie tak jak było to praktykowane dotychczas. Wszelkie rozliczenia, kaucje, płatne bezpośrednio do rąk wynajmującego lub na wskazane przez niego konto. Prosimy o dokonywanie rezerwacji w wybranych przystaniach jachtowych. Wskazane jest wynajmowanie łodzi, które posiadają ubezpieczenie OC.

Szczegółowe informacje, adresy przystani oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

http://www.olsztyn.adwokatura.pl/aktualnosci/215/rejs-adwokacki

Z żeglarskim pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny

adw. Andrzej Kozielski, Przewodniczący Komitetu, Dziekan ORA Olsztyn

adw. Jerzy Dobrzański, Wicedziekan ORA Olsztyn

adw. Ryszard Afeltowicz, Sekretarz Rejsu

adw. Marek Skrzeczkowski, Komandor Rejsu

Andrzej Szydzik, Dyrektor Sportowy, odpowiedzialny za organizacje i przeprowadzenie regat