01.09.2021 / Sport

IV Mistrzostwa MTB Prawników

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej zapraszają wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z bliskimi na IV Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, które odbędą się w miejscowości Lubenia, w ramach Dakar Toyota MTB Lubenia, w dniu 5 września 2021 roku.

Uczestnicy Mistrzostw rywalizować będą wyłącznie na trasie LAND CRUISER Race – trasa niebieska – o długości 25 km i przewyższeniu 650 m n.p.m.

Skala trudności: 2/5. Trasa poprowadzona w głównie leśnymi, szutrowymi drogami. Na trasie występują w niewielkiej ilości strome zjazdy i podjazdy. Trasa wymaga dobrego przygotowania fizycznego. Na trasie ustawione będą 2 bufety (10 km oraz Meta).

W roku 2021 klasyfikacja obejmować będzie wyjątkowo wyłącznie kategorię Open z podziałem na Kobiety i Mężczyzn, bez uwzględniania kategorii wiekowych.

Zgłoszenia i opłaty należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.mtblubenia.pl

W panelu rejestracyjnym w odpowiedniej rubryce należy zgłosić chęć udziału w Klasyfikacji Prawnik, wpisać reprezentowaną Izbę Adwokacką lub instytucję (np. Izba Adwokacka w Warszawie) oraz numer legitymacji.

Opłata startowa uzależniona jest od daty jej uiszczenia i wynosi: 80 zł do dn. 2 września br, a 100 zł w dniu zawodów (płatność tylko gotówką).

Wszelkich informacji o wydarzeniu udzielają nasi rzeszowscy koledzy adw. Paweł Surmacz , tel. 512 293 760,
kancelaria@adwokat-surmacz.pl  oraz adw. Adam Hein, tel. 606 748 940, hein@bhl-adwokaci.pl

Strona Klubu Rowerowego Adwokatury Polskiej:

http://www.klubrowerowyadwokatury.pl

Z kolarskim pozdrowieniami,

Adw. Ludwik Żukowski

Członek Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu