25.07.2019 / Sport

Grupa Adwokacka w 29. Bieg Powstania Warszawskiego

Tradycyjnie w ostatnią sobotę lipca, czyli 27 lipca 2019 r. odbędzie się kolejny bieg z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej czyli XXIX Bieg Powstania Warszawskiego oraz bieg PAST-y. W tym roku jak i w latach poprzednich Adwokaci i Aplikanci Adwokaccy ze wszystkich Izb wspólnie pobiegną w ramach jednej drużyny organizowanej przez Naczelną Radę Adwokacką. Udział w grupie Adwokatury Polskiej potwierdziło ok. 150 uczestników!

Trasa Biegu prowadzić będzie przez ulice Nowego i Starego Miasta. Trasa na dystansie 5 km przebiega ulicami: Bonifraterską do ul. Miodowej, Krakowskim Przedmieściem i Karową, następnie skręt w Wybrzeże Kościuszkowskie. Na Wybrzeżu Gdańskim na wysokości kamienia – Pomnika Pracy Nauczycieli nawrót, następnie dobieg ul. Sanguszki do mety na ul. Konwiktorskiej.
Trasa na dystansie 10 km przebiega ulicami: Bonifraterską do ul. Miodowej, Krakowskim Przedmieściem i Karową, następnie skręt w ul. Dobrą, Lipową do Browarnej, Topiel i Kruczkowskiego. Po skręcie w Ludną do ul. Czerniakowskiej, a następnie ul. Wilanowską do Wioślarskiej, Wybrzeżem Kościuszkowskim /w tym tunelem/ do ul. Krajewskiego, Zakroczymskiej i mety na ul. Konwiktorskiej.

Szczegóły dotyczące trasy znajdują się pod poniższym linkiem:
https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/aktualnosci/imprezy/trasa-29-biegu-powstania-warszawskiego

Pakiety startowe będą do odebrania w dniach od 10 do 27 lipca br. w Biurze Zawodów w Sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej (po prawej stronie od schodów głównych do PKiN).

W dniu zawodów, 27 lipca, wydawanie opłaconych pakietów internetowych, tylko dla osób spoza Warszawy, nastąpi:

– w godzinach 8.00 – 11.00 w biurze przed budynkiem PAST-y, ul. Zielna 39 (tylko dla uczestników 6. Biegu Zdobycia PAST-y);
– w godz. 16.30 – 18.30 w biurze zawodów na ośrodku POLONIA ul. Konwiktorska 6 (dla uczestników 29. Biegu Powstania Warszawskiego).

Uczestnicy biegu, jak co roku będą mogli przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata” Zlokalizowanej na Stadionie Polonii od strony ul. Stawki. Rozgrzewkę dla startujących poprowadzi adw. Anna Karolina Malinowska – koordynator Sekcji Biegowej przy Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu ORA Warszawa.

Więcej informacji dotyczących biegu znajduje się na stronie: aktywnawarszawa.waw.pl/pl/imprezy-sportowe/bieg-powstania-warszawskiego/dla-biegaczy/faq-najczesciej-zadawane-pytania.

Serdecznie zapraszamy 🙂