22.05.2018 / Sport

Drużyna Izby Adwokackiej w Warszawie wystartowała w XIV edycji Ekidenu.

 

Ekiden to sztafeta maratońska, w której drużyny, składające się z 6 osób mają do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Zawody tradycyjnie odbyły się Parku Szczęśliwickim. Rywalizacja toczyła się w dniach 12-13 maja 2018 roku, była rozłożona na 3 tury.

Nasza sztafeta zajęła w ogólnej klasyfikacji wysokie 76. miejsce na 754 drużyn. Warto dodać, iż w swojej turze nasza drużyna uplasowała się na 20. miejscu.

Izbę reprezentowali:

1) adw. Anna Kopytowska – 7,195 km
2) apl. adw. Rafał Michalik (kapitan) – 10 km
3) adw. Krzysztof Feluch – 10 km
4) egz. apl. adw. Anna Karolina Malinowska – 5 km
5) adw. Katarzyna Wiśniewska – 5km
6) apl. adw. Katarzyna Pisarska – 5 km.

Łączny czas naszej drużyny to 03:17:08. W ubiegłym roku nasi reprezentanci również startowali w sztafecie Ekiden, osiągając czas 03:30:13, a zatem udało się poprawić rezultat o ponad 13 minut!

Wszystkim uczestnikom zawodów Ekiden serdecznie dziękujemy za udział i zachęcamy do reprezentowania naszej zielonej drużyny adwokackiej na kolejnych biegach.  Namawiamy także do wspólnych treningów, które systematycznie odbywają się w środy o godz. 19:30 na lekkoatletycznym stadionie Agrykoli.

egz. apl. adw. Anna Karolina Malinowska, Członek Komisji (sekcja biegowa)

apl. adw. Rafał Michalik (sekcja biegowa)