11.04.2018 / Sport

Drużyna Izby Adwokackiej w Warszawie w 28. Biegu Konstytucji 3 maja 🗓

W dn. 3 maja br. odbędzie się 28. Bieg Konstytucji 3 Maja na dystansie 5 km. Jest pierwszym z cyklu Warszawska Triada Biegowa, do której należą trzy biegi o charakterze patriotycznym organizowane pod hasłem „Zabiegaj o pamięć”.

Dzięki uprzejmości organizatora AKTYWNA WARSZAWA nasza Izba ma możliwość zgłoszenia listy uczestników chcących wziąć udział w biegu w ramach drużyny Izby Adwokackiej jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnych zapisów. Każdy adwokat/aplikant adwokacki bierze udział w biegu na swój koszt.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu przewiduje pamiątkowe dyplomy dla uczestników z warszawskiej palestry. Najlepsze trzy czasy wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pucharami oraz nagrodami książkowymi. Wręczenie pucharów odbędzie się w obecności Dziekana Mikołaja Pietrzaka w innym uzgodnionym terminie. Każdy uczestnik biegu otrzyma naszą zieloną koszulkę Izbową.

Osoby chcące wziąć udział w biegu proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres do egz. apl. adw. Anny Malinowskiej, członka Komisji: annamalinowska.am@gmail.com do dnia 15 kwietnia br. do godz. 22. W treści maila należy podać następujące informacje: imię i nazwisko, rok urodzenia, miasto, tel. kom. oraz jedną z preferowanych stref czasowych (STREFA I /ELITE – zawodnicy z czasem życiowym poniżej 19:59, STREFA II – zawodnicy z czasem życiowym 20:00 do 24:59, STREFA III – zawodnicy z czasem życiowym 25:00 – 29:59, STREFA IV – zawodnicy z czasem życiowym pow. 30:00).

Opłata za uczestnictwo w biegu wraz z pakietem wynosi 50 zł pod warunkiem wpłaty do dn. 27 kwietnia.

Trasa biegu znajduje się w pobliżu miejsc, związanych z działalnością króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, inspiratora prac nad Konstytucją.

Szczegółowy plan trasy:
https://aktywnawarszawa.waw.pl/…/27-bieg…/dla-biegaczy/trasa

Dodatkowe informacje:
https://aktywnawarszawa.waw.pl/…/27-bieg-konsty…/aktualnosci

Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz ze swoimi pociechami (imprezie towarzyszy Bieg z Maskotką Dla Dzieci).

Przypominamy też o TRENINGACH BIEGOWYCH organizowanych razem z OIRP Warszawa przygotowujących do sezonu biegowego w dn. 11 kwietnia oraz 18 kwietnia o godz. 19:30 na boisku Agrykoli przy ul. Myśliwieckiej . Przed nami jeszcze udział w sztafecie EKIDEN.

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji

Egz. apl. Adw. Anna Malinowska, Członek Komisji