Szkolenie: Jak efektywniej prowadzić kancelarię? 🗓

Komisja ds. Praktyki adwokackiej oraz Komisja ds. szkolenia aplikantów adwokackich Serdecznie zaprasza już w ten piątek na pierwsze szkolenie z cyklu: Jak efektywniej prowadzić kancelarię? Podczas piątkowego szkolenia, nasz specjalny gość – Szymon Kwiatkowski – właściciel agencji marketingowej Marketing Prawa – opowie wszystkim uczestnikom jak zbudować swoją markę i wyróżnić się na rynku.

Podczas szkolenia dowiecie się, jak promować swoją kancelarię, jakich unikać błędów, jak prowadzić komunikację z klientami oraz jak być lepiej rozpoznawanym.

Spotkanie odbędzie się w sali im. H. Krajewskiego w siedzibie Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, al. Ujazdowskie 49.

Partnerami cyklu są MecenasIT oraz serwis www.marketingprawa.pl .

Kolejne planowane szkolenia:

Jak sprzedawać usługi profesjonalne? – (19 kwietnia 2018 r.; 14:00-16:00; Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie) – prowadzącymi będą:

adw. Michał Kibil – kancelaria Kibil i Wspólnicy Sp.K. – jeszcze ponad czy już pod wodą? – planowanie, sprzedawanie i kontrolowanie sprzedaży usług prawnych

adw. Katarzyna Gajowniczek – Pruszyńska – Wicedziekan ORA Warszawa, przewodnicząca komisji – o wycenie spraw karnych

Jak planować pracę swoją i zespołu? – (24 kwietnia 2018 r.; 14:00-16:00; Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie) – prowadzącymi będą:

Tomasz Gołembiewski – były aplikant adwokacki – obecnie specjalista z zakresu planowania czasu pracy w usługa profesjonalnych – dlaczego planowanie czasu jest takie ważne i jak robić to efektywnie?)