11.10.2018 / Sport

Drużyna Adwokacka w 30. BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

Podobnie jak w ubiegłych latach Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu organizuje Drużynę Izby Adwokackiej, która weźmie udział w 30. Biegu Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 roku.

Chętni adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy chcą pobiec w naszej Drużynie NIE REJESTRUJĄ się za pomocą strony internetowej www.aktywnawarszawa.waw.pl; Zapisów można dokonywać u adw. Anny Karoliny Malinowskiej, pod adresem mailowym: annamalinowska.am@gmail.com

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, rok urodzenia, miasto, tel. kontaktowy, rozmiar koszulki, strefę startu oraz status np. adwokat, aplikant adwokacki lub osoba towarzysząca.

Uwaga – liczba miejsc w naszej Drużynie ograniczona do 150 osób! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 października 2018 roku. W przypadku dużego zainteresowania liczy się kolejność zgłoszeń.

Tradycyjnie, każdy adwokat/aplikant adwokacki weźmie udział w Drużynie otrzyma pamiątkowy dyplom, a najlepsze trzy czasy w naszej drużynie wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pucharami oraz komentarzami ufundowanymi przez Wydawnictwo C.H. BECK.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku wraz z Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie zostanie ustawiona wspólna STREFA MECENASA tj. namiot obok trasy Biegu Niepodległości, w którym serwowane będą ciepłe napoje i mały poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!

Adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji
Adw. Anna Karolina Malinowska – Sekcja Biegowa
Adw. Joanna Tkaczyk
Adw. Magdalena Niegierewicz