19.09.2018 / Sport

5th International Lawyers Football Tournament – udział Reprezentacji Piłkarskiej Izby Adwokackiej w Warszawie

W dniu 8 września 2018 roku Reprezentacja Piłkarska Izby Adwokackiej w Warszawie wzięła udział w 5thInternational Lawyers Football Tournament w Wilnie, na którym gościły drużyny zrzeszające prawników z Europy Wschodniej oraz Włoch.

Turniej obfitował w zaskakujące zwroty akcji, piękne bramki oraz zaciętą walkę. Nasza reprezentacja w pięknym stylu wygrała fazę grupową pokonując drużyny z Litwy oraz Ukrainy. Niestety w półfinale seria rzutów karnych zadecydowała, że reprezentacja naszej Izby nie awansowała do ścisłego finału turnieju. Pierwszej miejsce zajęła drużyna Pomorskiej Izby Adwokackiej. Turniej po raz kolejny był świetną okazją nie tylko do nawiązania zdrowej rywalizacji na boisku, ale i do spotkania, wymiany kontaktów z prawnikami z całej Europy.

Izbę Adwokacką na turnieju w Wilnie reprezentowali adwokaci:

1. adw. Albert Stankiewicz 2. adw. Marek Seroczyński 3. adw. Maciej Domagalski 4. adw. Filip Domagalski 5. adw. Michał Strecker 6. adw. Rafał Jędrusiak 7. adw. Patryk Janiak 8. adw. Wojciech Kępka – Mariańśki 9. adw. Tomasz Sójka 10. adw. Szymon Woźniak 11. adw. Paweł Kozieradzki.

Wszystkim naszym Kolegom gratulujemy walki do końca i trzymamy kciuki za kolejne turnieje.