22.09.2023 / Sport

RUNMAGEDON – zapisy do drużyny Aplikantów

Szanowni Koleżanki i Koledzy Aplikanci!

W dniach 29.09.-01.10.2023 r. odbędzie się jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez sportowych w roku – RUNMAGEDDON WARSZAWA TWIERDZA MODLIN.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu będzie to okazja, aby Aplikanci naszej Izby wzięli nie tylko indywidualny udział w zmaganiach biegowych, pokonując przy tym rozmyślne przeszkody, ale w atmosferze wzajemnego wsparcia – wystąpili drużynowo jako reprezentacja naszego Samorządu!

Jeszcze  przez najbliższy tydzień można zgłosić chęć dołączenia do Aplikanckiej Drużyny RUNMAGEDDON – Zostało kilka wolnych miejsc z dofinansowaniem udziału. Dzięki niemu, ekipa aplikancka wystąpi w barwach naszej Izby i pokaże jak dobra zabawa potrafi łączyć się w sportowych zmaganiach ze wzajemnym wsparciem w drodze do mety!

Jako drużyna będziemy sobie wzajemnie pomagać i każdy może liczyć na pomoc w pokonywaniu najmniejszej przeszkody!

Czas: 30.09.2023 r. – formuła REKRUT [6 km biegu oraz 30+ przeszkód]

Miejsce: Twierdza Modlin – ul. Generała Józefa Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Koszt: 299 zł płatne we własnym zakresie [obejmuje duże pakiety: startowy oraz „za linią mety”]; po zgłoszeniu uczestnik otrzyma zaproszenie do Drużyny. Dofinansowanie obejmuje koszt strojów drużynowych oraz ubezpieczenie. Dofinansowanie przyznane zostało przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie ze środków Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu ORA i może być przyznane wyłącznie dla osób, które nie zalegają z opłacaniem składek ani opłaty za szkolenie.

Ostatnie zgłoszenia do Drużyny prosimy kierować bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za organizację: apl. adw. Miłosza Kołcz-Otwinowskiego (1F) i apl. adw. Magdaleny Borychowskiej (1A) albo do starostów grup swojego rocznika.

Do zobaczenia na RUNMAGEDDONIE! Siła!

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Warszawskiej