Panel dyskusyjny: Rola i postawa sędziów i mediatorów w kształtowaniu pokojowych rozwiązań i budowaniu porozumienia na przykładzie Europy i USA

Dziekan ORA w Warszawie  wraz z Sekcją Arbitrażu i Mediacji zaprasza na drugie z cyklu spotkań z wybitnymi ekspertami w zakresie mediacji i arbitrażu pod tytułem: ADR w czasach kryzysu: „Rola i postawa sędziów i mediatorów w kształtowaniu pokojowych rozwiązań i budowaniu porozumienia na przykładzie Europy i USA”.

Panel dyskusyjny odbędzie się 8 października 2022 r. w godz. 10.00 – 12.00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie – al. Ujazdowskich 49.

Prelegentami będą sędziowie Europejskiego Stowarzyszenia Sędziów na rzecz Mediacji.

Przewodnicząca  Gemme Europe sędzia Rosalia Fernandez ( Hiszpania)  oraz sędzia Avi Schneebalg (Belgia) oraz mediator National Academy of Distinguished Neutrals Robert Margulies (USA).

W panelu weźmie udział także gość specjalny z GEMME Polska.

Panel zostanie poprowadzony w języku angielskim.

Po spotkaniu zapraszamy na poczęstunek. Uczestnicy spotkania otrzymają  2 punkty szkoleniowe w ramach doskonalenia zawodowego.

Więcej o panelistach na stronie: www.gemmeeurope.org  i www.nadn.org

Zapisy: https://www.ora-warszawa.com.pl/wydarzenie/panel-dyskusyjny-rola-i-postawa-sedziow-i-mediatorow-w-ksztaltowaniu-pokojowych-rozwiazan-i-budowaniu-porozumienia-na-przykladzie-europy-i-usa/