15.02.2023 / Wiadomości

ORA w Warszawie ogłasza konkurs na logo Izby Adwokackiej w Warszawie – 10 tys. zł nagrody

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie ogłasza otwarty konkursu na znak słowno-graficzny (logo) Izby Adwokackiej w Warszawie. Znak będzie wykorzystywany do identyfikacji wizualnej Izby Adwokackiej w Warszawie oraz jej organów. Nagrodą w Konkursie jest 10.000,00 zł brutto. Termin składania zgłoszeń w Konkursie upływa 24 marca 2023 r. o godzinie 23:59:59 CEST.

Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która nadeśle zgłoszenie wraz z formularzem informacyjnym uczestnika – wzór formularza stanowi załącznik do Regulaminu

Do zorganizowania i przeprowadzenia Konkursu powołano Komisję Konkursową w składzie określonym w Regulaminie.

Regulamin konkursu na logo IA w Warszawie

Uchwała nr 11 – dot. ogłoszenia konkursu i przyjęcia regulaminu na logo Izby

Formularz – ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU KONKURSU NA LOGO IZBY ADWOKACKIEJ W WARSZAWIE