Oferta szkoleń z Legal English dla członków naszej izby

Komisja do spraw wsparcia w wykonywaniu zawodu serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą  szkoleń z Legal English.

Szkolenia poprowadzi mgr filologii angielskiej i radca prawny Izabela Konopacka, członkini Izby Adwokackiej w Krakowie, wykładowczyni na studiach podyplomowych dla tłumaczy przysięgłych.

Od 15 lat zawodowo zajmuje się nauczaniem prawniczego języka angielskiego oraz przekładem prawniczym. Ponadto jest absolwentką kursów specjalistycznych z:

▶ Common Law na University of London (ukończony z wyróżnieniem),

▶ Advocacy Skills for Trainers w  Gray’s Inn w  Londynie (jako pierwszy zagraniczny prawnik została zaproszona i  wzięła udział w szkoleniu z argumentacji prawniczej metodą Hampel dla angielskich adwokatów-trenerów),

▶ EU Litigation for Lawyers w Trewirze.

Oferta szkoleń:

• kurs legal english dla profesjonalnego pełnomocnika/aplikanta
  • umowy w j. angielskim w praktyce profesjonalnego pełnomocnika – Warsztaty skierowane są
    do adwokatów/aplikantów adwokackich pragnących rozwijać swoje umiejętności w  zakresie prawidłowego przekładu, interpretacji oraz sporządzania umów w j. angielskim.
  • kurs przygotowujący do międzynarodowego egzaminu dla prawników Toles Higher/Advanced

Członkowie Izby Adwokackiej w Warszawie przy zapisach do 20 lutego bieżącego roku i podaniu hasła „Legal English ORA-Warszawa” wraz z numerem wpisu otrzymają 10% rabatu.

Przyjmowanie zgłoszeń 2 marca 2024 r. Liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły dotyczące kursów zamieszczone są w Panelu Adwokata – zakładka: Zasoby i Multimedia/ Pliki do pobrania/Komisje/Komisja ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu/szkolenia z Legal English.

Serdecznie zapraszamy!
adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka
Przewodnicząca Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu