12.09.2023 / Wiadomości

Oferta szkoleń z Legal English – dodatkowy rabat przy zapisach do 8 października!

Komisja do spraw wsparcia w wykonywaniu zawodu serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleń z Legal English.

Szkolenia poprowadzi mgr filologii angielskiej i radca prawny Izabela Konopacka, członkini Izby Adwokackiej w Krakowie, wykładowczyni na studiach podyplomowych dla tłumaczy przysięgłych. Od 16 lat zawodowo zajmuje się nauczaniem prawniczego języka angielskiego oraz przekładem prawniczym. Ponadto jest absolwentką kursów specjalistycznych z:

• Common Law na University of London (ukończony z wyróżnieniem),
  • Advocacy Skills for Trainers w  Gray’s Inn w  Londynie (jako pierwszy zagraniczny prawnik została zaproszona i  wzięła udział w szkoleniu z argumentacji prawniczej metodą Hampel dla angielskich adwokatów-trenerów),
  • EU Litigation for Lawyers w Trewirze.

Oferta szkoleń:

• kurs Legal English dla Profesjonalnego Pełnomocnika/Aplikanta
  • Warsztaty z Umów – warsztaty skierowane są do adwokatów/aplikantów adwokackich pragnących rozwijać swoje umiejętności w  zakresie prawidłowego przekładu, interpretacji oraz sporządzania umów w j. angielskim.
  • kurs przygotowujący do międzynarodowego egzaminu dla prawników Toles Higher/Advanced

Oferta uwzględnia specjalny rabat dla członków Izby Adwokackiej w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona!

Przy zapisach do 8 października b.r. na hasło Legal English ORA -Warszawa i numer wpisu uczestnik/uczestniczka otrzyma dodatkowy 10% rabat.

Szczegóły dotyczące kursów zamieszczone są w Panelu Adwokata – zakładka: Zasoby i Multimedia –> Pliki do pobrania –> Komisje –> Komisja ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu –> szkolenia z Legal English.

Serdecznie zapraszamy!
adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka
Przewodnicząca Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu