Międzynarodowy Konkurs Krasomówczy w Rotterdamie – zgłoszenia do 14 sierpnia br.

Federacja Adwokatur Europejskich (FBE) wraz Izbą Adwokacką w Rotterdamie serdecznie zaprasza do udziału już w 4. Międzynarodowym Konkursie Krasomówczym dla prawników i studentów prawa – Rotterdam 2023. Zachęcamy adwokatów , aplikantów adwokackich naszej izby i studentów prawa, którzy nie przekroczyli 35. roku życia do udziału w konkursie. Izba Adwokacka w Warszawie dysponuje dwoma miejscami dla zainteresowanych udziałem w konkursie. Konkurs odbędzie się w Rotterdamie w dniach 14-16 września br. w języku angielskim.

Zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o przesłanie do 14 sierpnia br. swojego CV i listu motywacyjnego na adres: biuro.prasowe@ora-warszawa.com.pl.

Uczestników konkursu – na podstawie przesłanych zgłoszeń – wybierze Prezydium ORA w Warszawie. Izba nie pokrywa kosztów udziału w konkursie.

Konkurs jest doskonałą okazją aby:

• ćwiczyć i doskonalić umiejętności oratorskie
  • rozwijać prawniczy język angielski i ogólne umiejętności posługiwania się językiem mówionym
  • spotkać się z prawnikami z jurysdykcji europejskiej
  • poznać młodych prawników z Rotterdamu
  • cieszyć się Rotterdamem.

Serdecznie zapraszamy do przysyłania zgłoszeń.