Wykłady o prawie współczesnym: „O perwersyjnym wykorzystaniu narzędzi prawnych?”

Prezydium i Rzecznik Prasowy Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie serdecznie zapraszają na wykład, który wygłosi Pani Prof. Ewa Łętowska w ramach cyklu: „Wykłady o Prawie Współczesnym”: „O perwersyjnym wykorzystaniu narzędzi prawnych?”

Wykład odbędzie się w poniedziałek, 13 września o godzinie 18:00 w siedzibie Okręgowej Rady w Warszawie przy Al. Ujazdowskich 49 (Sala Krajewskiego). Wykład będzie również transmitowany na żywo – link do transmisji zostanie udostępniony w dniu wydarzenia.

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne, w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie dostępnych jest jedynie 40 miejsc. Zachęcamy Państwa do ich rezerwowania wypełniając formularz: https://forms.gle/cHLtUTTxYbr1Gg6QA

Wykłady o Prawie Współczesnym to cykl wykładów organizowanych przez Prezydium i Rzecznika Prasowego Okręgowej Rady Warszawskiej. Wygłaszane przez najbardziej uznane osoby, dotyczą kwestii niezwykle aktualnych, nierzadko kontrowersyjnych. Wykład inaugurujący cykl: „O perwersyjnym wykorzystaniu narzędzi prawnych?” wygłosi Pani Profesor Ewa Łętowska 13 września 2021 r.

 Zdjęcie wykorzystane na grafice: M. Maluchnik

Link do transmisji na żywo na Youtube: https://youtu.be/2yno8ivrcBo