Doskonalenie zawodowe

Szkolenie online – Negocjacje, 19.10.2020 r.

Przewodnicząca Sekcji Prawa Odszkodowawczego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, adw. Aneta Bęczkowska-Raczyńska, zaprasza na szkolenie online z Negocjacji.

Szkolenie odbędzie się 19 października 2020 r. w godz. 17.00-19.00

Prowadzący:

Agata Anneliese Pawłowska

Certyfikowany Trener (Apple Certified Sales Trainer, Skoda Certified Trainer) Coach ICC/ICF, Partner Extended Disc).

Absolwentka stosunków międzynarodowych oraz socjologii na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych z zakresu negocjacji i mediacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Realizowała sześciomiesięczny staż naukowy z zakresu badania kultury organizacyjnej. Podnoszenie kwalifikacji trenerskich rozpoczynała w Ośrodku Doradztwa i Treningu Kierowniczego. Doskonaliła je w szkole dla trenerów zaawansowanych Kontrakt OSH i na kilkumiesięcznych warsztatach „Trener – doświadczenie – kreatywność” Grupy Trop. Aby jeszcze efektywniej pracować indywidualnie z ludźmi, zdobyła certyfikat międzynarodowy certyfikat coacha  – ICC. Realizuje szkolenia w języku angielskim.

Waldemar Szymecki

Certyfikowany Trener Biznesu, Interim Menedżer, Aktywny Negocjator, Przedsiębiorca.

Jako aktywny negocjator hołduje zasadzie, że w procesie negocjacji zawsze warto dać drugiej stronie poczucie satysfakcji z  osiągniętego wyniku. Jako przedsiębiorca sam bierze czynny udział w negocjacjach, a jako trener wspiera działy sprzedaży i zakupów w rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych.

Opis szkolenia:

W trakcie szkolenia zostaną przybliżone  kluczowe zagadnienia negocjacyjne, wykorzystywane przez skutecznych negocjatorów.

Dzięki pogłębieniu wiedzy na ich temat zwiększymy świadomość, a co za tym idzie skuteczność w procesie negocjacji.  Warsztat prowadzony będzie przez dwóch trenerów praktyków z wykorzystaniem interaktywnych form.  W programie m. in.

  1. Różnica pomiędzy procesem sprzedaży i negocjacji;
  2. Zdefiniowanie przestrzeni negocjacyjnej;
  3. Przygotowanie do negocjacji: BATNA vs WATNA;
  4. Kluczowe techniki negocjacyjne;
  5. Psychologia ceny;

Link do rejestracji: https://zoom.us/meeting/register/tJ0rf-CqrjMjEteW1h_jIhEGCYbzB3b3rK_V

Zapraszamy do rejestracji!