Szkolenie dla mediatorów – podwójna certyfikacja

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zdobycia uprawnień mediatora, podczas wyjątkowego szkolenia – dającego podwójną certyfikację.

W dniach 13-15 grudnia 2019 roku Centrum Mediacji przy NRA przy współpracy z GRO Global przeprowadzi stacjonarną część Międzynarodowego Szkolenia Mediacyjnego dla Adwokatów, którego celem jest uzyskanie przez uczestników podwójnej certyfikacji: uprawnień mediatora Centrum Mediacji przy NRA (w tym możliwości wpisu na listy stałych mediatorów również Centrum Mediacji Izby Adwokackiej w Warszawie) oraz uzyskania międzynarodowego statusu „GRO Mediator”.

40-godzinne szkolenie zostanie przeprowadzone w dwóch częściach: e-learningu i szkolenia stacjonarnego, które odbędzie się w Warszawie w dniach 13-15 grudnia 2019 roku – łącznie 28 godzin. Przerwy kawowe i lunch zapewnione są przez organizatora. Podczas zajęć prowadzonych w języku angielskim zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie Centrum Mediacji NRA w zakładce AKTUALNOŚCI” http://centrummediacji.nra.pl

Serdecznie zachęcam do dołączenia do zdobycia uprawnień mediatora i dołączenia grona adwokatów – mediatorów oraz międzynarodowej społeczności zrzeszającej mediatorów.

Adw. Marcjanna Dębska – Koordynator Centrum Mediacji Izby Adwokackiej w Warszawie