Szkoła Prawa Amerykańskiego WPIA UW – zniżka dla aplikantów oraz adwokatów

Komisja ds. Współpracy z Zagranicą przy ORA Warszawa oraz Centrum Prawa Amerykańskiego WPIA UW zapraszają aplikantów i adwokatów na roczny kurs prawa amerykańskiego w roku akademickim 2020/21.

Rekrutacja trwa do dnia 30 września 2020 roku. Przewidziana jest także dodatkowo specjalna zniżka dla aplikantów adwokackich w wysokości 30% i dla adwokatów w wysokości 15% od opłaty podstawowej (6.000 zł).

Centrum Prawa Amerykańskiego już od 20 lat prowadzi ceniony przez prawników i kancelarie prawne program,w którym wybitni profesorowie z renomowanych, amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law zapoznają uczestników z tematyką dot. prawa amerykańskiego, np. prawa konstytucyjnego, prawa kontraktów, postępowania karnego, prawa spółek czy przygotowania opinii prawnych. W czasie dwu semestralnego programu uczestnicy biorą udział w dziewięciu dwutygodniowych modułach obejmujących w sumie 180 godzin interaktywnych wykładów w języku angielskim. Udział w programie CPA jest niepowtarzalną okazją do poznania, bez konieczności studiów w Stanach Zjednoczonych, amerykańskiego systemu prawnego, doskonalenia angielskiego języka prawniczego i udziału w praktycznych zajęciach. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.cpa.uw.edu.pl, aby dowiedzieć się więcej o programie, a także do kontaktu mailowego: cpa@wpia.uw.edu.pl.