Seminarium Sekcji Prawa Lotniczego przy ORA w Warszawie

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Sekcji Praktyków Prawa przy ORA w Warszawie na seminarium Sekcji Prawa Lotniczego.  Sekcja specjalnie dla Członków Naszej Izby przygotowała spotkanie praktyczne dla korzystających z usług przewozów lotniczych. Szczególnie zapraszamy osoby niezwiązane z prawem lotniczym.

Podczas spotkania zostanie omówiona procedura odszkodowania za odwołany lot od podstaw, krok po kroku, podjęty będzie też temat opóznień – analiza przepisów i procedury będzie wraz z uwzględnieniem nowelizacji z maja 2019 r.

Zapraszamy wszystkich Członków Naszej Izby – spotkanie jest otwarte dla wszystkich adwokatów, aplikantów adwokackich i prawników zagranicznych Izby Adwokackiej w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 17 lipca 2019 r. (środa) o godz. 18.00 w siedzibie ORA Warszawa, sala H. Krajewskiego (al. Ujazdowskie 49, Warszawa).

W charakterze prelegentów wystąpią członkinie naszej Sekcji: adw. Ewa Owedyk i adw. Agnieszka Olfans-Stęchły.

Sekcja wystąpi o przyznanie punktów KDZ – informacja zostanie podana w późniejszym terminie.

Zapraszamy też do wydarzenia Sekcji na facebook’u:

Serdecznie zapraszamy do udziału!

adw. Joanna Tkaczyk – Wiceprzewodnicząca Sekcji