Komunikat o odwołaniu Konferencji “Mediacja rodzinna – głosem ekspertów” 13 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

Wobec napływających niepokojących sygnałów dotyczących postępującego zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem MERS-CoV (corona virus), oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, zmuszona jestem poinformować Państwa o odwołaniu Konferencji zaplanowanej na 13 marca 2020 r.

Zapewniam Państwa, że niezwłocznie po ustaniu zagrożenia, w nowo ustalonym terminie będziemy mieli okazję spotkać na Konferencji i pogłębiać wiedzę z zakresu mediacji rodzinnej.

Mam nadzieję, że ta decyzja spotka się z Państwa  zrozumieniem.

Zachęcam Państwa do śledzenia  bieżących informacji o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Centrum Mediacji, na FB: Centrum Mediacji – Izba Adwokacka w Warszawie.

adw. Marcjanna Dębska

Koordynatora Centrum Mediacji Izby Adwokackiej w Warszawie