Cykl bezpłatnych webinarów z zakresu zamówień publicznych

Kancelaria DZP Domański Zakrzewski Palinka sp. k. zaprasza młodych prawników do udziału w serii spotkań o zamówieniach publicznych.

Czy zastanawiałeś się skąd się wziął autobus elektryczny którym jedziesz, w jaki sposób w szpitalu znalazł się sprzęt medyczny lub dlaczego wybudowanie spalarni odpadów jest tak skomplikowane?

Między innymi na te pytania odpowiedzą prawnicy z zespołu prawa zamówień publicznych podczas cyklu interaktywnych spotkań. W czasie spotkań nasi prawnicy opowiedzą o najciekawszych case studies zamówieniowych, o tym jakie projekty realizowane są w dużej kancelarii i czy aby przy nich pracować trzeba posiadać wiedzę branżową. Opowiedzą również o swojej codziennej pracy, dlaczego zainteresowali się zamówieniami publicznymi i odpowiedzą na pytania uczestników spotkania.

Jeśli jesteś absolwentem prawa rozpoczynającym karierę zawodową lub prawnikiem, który do tej pory nie interesował się zamówieniami publicznymi, ale myślisz o zmianie lub o wyborze specjalizacji, a także osobą kreatywną, lubiącą różnorodne sprawy – z sektora IT poprzez sektor medyczny, budowlany, transportowy, energetyczny, obronny i wiele innych – dołącz do naszego cyklu webinariów i posłuchaj, dlaczego zamówienia publiczne to coś więcej niż procedura.

Terminy spotkań:

28 kwietnia 2021, godz. 18.30-20.00 – Katarzyna Kuźma, Partner, szef zespołu PZP

12 maja 2021, godz. 18.30-20.00 – Wojciech Hartung, Counsel

26 maja 2021, godz. 18.30-20.00 – Michał Gajdek, Associate

Aby wziąć udział w webinarach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Komisja Doskonalenia Zawodowego przyznała za udział w webinariach punkty w ramach doskonalenia zawodowego. Za udział: 1 webinar: 1 punkt, za 2 webinary 3 punkty, za 3 webinary 5 punktów.

Zachęcamy do udziału zainteresowane osoby!